fbpx

Wybór karty eSIM to krok w kierunku przyszłości.

Pożegnaj tradycyjną, plastikową kartę SIM i wejdź z nami w świat przyszłości mobilnej z eSIM. Ta rewolucyjna technologia zmienia sposób, w jaki korzystamy z naszych urządzeń z dostępem do sieci. Zapomnij o konieczności wymiany plastikowej karty SIM i otwórz drzwi do nowych możliwości mobilnej komunikacji. Dowiedz się dlaczego eSIM to przyszłość łączności!

1. Nowoczesność w Twoich rękach

Zapomnij o plastikowych kartach! Karta eSIM umożliwia zarządzanie wieloma numerami telefonów w jednym urządzeniu. Możesz wybierać z którego numeru telefonu dzwonisz w danym momencie. Dodatkowo dzięki technologii eSIM masz możliwość korzystania z jednego numeru na dwóch urządzeniach, jak smartwatch, tablet, itp. Niech Twoje urządzenia smart home również skorzystają z zalet eSIM – to świetna opcja do zarządzania nimi.

2. Natychmiastowa aktywacja

Jeśli zależy ci na szybkości i wygodzie, eSIM jest właśnie dla Ciebie! Aktywacja eSIM jest zaskakująco prosta. Postępuj zgodnie ze wskazówkami swojego operatora i ciesz się dostępem do sieci już w 15 minut. eSIM oferuje również błyskawiczne przełączanie pomiędzy operatorami bez potrzeby wymiany fizycznej karty.

3. eSIM – wygodne zakupy

Karty eSIM skutecznie wypierają tradycyjne rozwiązania. Nie tylko rozwiązują problem niedopasowania rozmiaru tradycyjnej, plastikowej karty SIM do telefonu, ale niosą ze sobą wiele ułatwień dla użytkowników. Jednym z nich jest wygoda zakupu. W CrossMobile możesz wybrać proces podpisania umowy elektronicznie lub umowy dostarczonej przez kuriera, tak jak Ci wygodnie.

4. Prosta instalacja

Instalacja karty eSIM to niezwykle łatwy proces, który odbywa się w zaledwie kilka chwil. Wystarczy że zeskanujesz kod QR na swoim telefonie. Nie musisz czekać na kuriera czy odwiedzać salonu operatora sieci komórkowej.

5. Bezpieczeństwo danych z eSIM

Jeśli obawiasz się utraty danych eSIM oferuje najbezpieczniejszą opcję, ponieważ nie da się jej uszkodzić lub zgubić. Dodatkowo karty eSIM nie można fizycznie usunąć ani skopiować, co może być problemem w tradycyjnych kartach SIM. W przypadku kradzieży telefonu złodziej nie usunie eSIM bez znajomości kodu PIN, co pozwoli na zlokalizowanie urządzenia.

6. W trosce o świat

eSim to duży krok w kierunku zrównoważonego rozwoju. Tradycyjne karty SIM wykonane są z plastiku. Innowacyjne rozwiązanie eSIM eliminuje potrzebę produkcji, opakowania, transportu i utylizacji, co przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do sekcji FAQ.

Baza wiedzy

faq najczesciej zadawane pytania

Aplikacja Care4kids

aplikacja chroniaca dziecko care4kids
CrossMobile najlepsze

Chcesz porozmawiać o ofercie?

*zostaw swój numer, a my oddzwonimy:

Regulamin

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach 8.00-18.00